Haberler

Morbid Angel’dan Steve Tucker Yeni Grubu “Malefic Throne” ‘u Duyurdu!

Hells Headbangers, Malefic Throne ile anlaştığını duyurdu. Grubun ilk ürünü yıl sonuna kadar piyasadaki yerini tüm formatlarda alacak! Aşağıdaki linkten grubun "Deciding the Hierarchy" isimli şarkısını dinleyebilirsiniz.

Gerçek bir death metal “süper grubu” olan MALEFIC THRONE, death metal krallığını birleştiren üç başlı bir canavardır. Kadro ise şu isimlerden oluşuyor: Gitarist Gene Palubicki (PERDITION TEMPLE, ANGELCORPSE, BLASPHEMIC CRUELTY), Vokalist/basçı Steve Tucker (MORBID ANGEL, WARFATHER) ve Davulcu John Longstreth (ORIGIN, HATE ETERNAL, ex-ANGELCORPSE). Grubun kendi adını taşıyan ilk EP’lerindeki sound, son otuz yılda bu müthiş üçlünün de ünlü olduğu temel death metal soundunun ana hatlarıyla harmanlanmasından oluşuyor. Ateşli ve öfkeli ama şaşırtıcı miktarda zarafetle donatılmış MALEFIC THRONE, şeytani bir şekilde kararmış ve en keskin bıçak gibi parıldayan zayıf bir kasırga tükürür. Sadece 19 dakika içinde üçlü içinize girer, çıkar ve sizi yok eder.

Palubicki, grubun doğuşunu şöyle açıklıyor: “MALEFIC THRONE, 2020 yazından bu yana, erken pandemi ayaklanmasının derinlerinde, herkes canlı şovlar için belirsizlik içindeyken, üçümüz arasındaki konuşmalar ve paylaşılan fikirler üzerine tasarlandı. Turneler/konserler hayalleriyle tutuştuk. Üçümüzde bazı öfkeli death metal materyalleri yazdık ve neler olacağını düşündük. Grup üyelerinin kim olduğu göz önüne alındığında, nasıl bir soundun ortaya çıkacağı oldukça açık. Başlangıçta sadece bağımsız olarak yayınlanan bir demo yapmayı düşündük. Ama Hell’s Headbangers bunu bir ep olarak yayınlamayı kabul edince her şey daha da ortaya çıktı!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu