Videolar

Monument Of Misanthropy – Exceptionally Sadistic (Müzik Videosu)

Ex- Miasma vokalisti George “Misanthrope” Wilfinger'ın projesi olarak başlayan ve sonra gruba dönüşen Monument of Misanthropy'den AI teknolojisi ile oluşturulmuş bir video!

İnanılmaz derecede ağır olmalarına rağmen, müziklerinde cismin gösterdiğinden daha fazlası var – şarkı yazımı karmaşık ve katmanlı, müziklerinin ağırlığını inkar edecek birkaç desen var. Vokal performansı da bu tarzın en iyileri arasında yer alıyor – Georg, korkunç bir sese ve çılgın bir menzile sahip olmasının yanı sıra, düpedüz korkutucu olan hızlı bir yöntemle şarkı söylüyor. Hepsi mükemmel bir şekilde bir araya geliyor ve onları bir tür olarak brutal death metalin beklenen stilistik sınırlarının üzerine çıkarırken, her gereksinimi karşılıyor ve onları da aplomb ile aşıyor.

Bu brutal death metal sadece yıkıcı derecede ağır, hızlı ve ezici olmakla kalmıyor, aynı zamanda vahşetin ötesine geçmeye çalışan ve her şeyi ilginç, çeşitli ve ilgi çekici tutan bir şarkı yazımına da sahip. ‘Unterweger’in transatlantik seri katil Jack Unterweger’in şok edici hayatına dayanan bir konsept albüm olması, grubun dehşeti kendi elle tutulur, sert ve akılda kalıcı tarzlarıyla aktarabilmesini daha da etkili kılıyor. “Exceptionally Sadistic” adlı parça Unterweger’in kurbanlarından biri olan ve onun gazabından kaçıp kurtulabilen Moni’nin hikayesini anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

51 + = 59

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu