Haberler

Metaroth

Uzun bir süredir,merakla beklenen ve piyasa çıkıs tarihi bir süre geciken albüm, Atlantis / EMI etiketiyle geçtigimiz günlerde piyasaya sürüldü. Ülkemizin Nu-metal soundlu ilk grubu olan Metaroth, uzunca bir emeğin ürünü olan Meta non Grata ile Türk dinleyisicisin karşısına çıkmıs bulunuyor.

Sepultura, Slipknot, Fear Factory, Static X, Machine Head, Mudvayne gibi grupların izinden devam eden Metaroth, aynı zamanda Türk ve Anadolu müziğinden esinlenmeler de içeren bu çalışması ile rock & metal severler ile buluşuyor. Bu yıl ki Rock Station Festivali’nde performanslarını sergileyecek grup aynı zamanda, yurt içi ve dışında underground müzik çevrelerinde oldukça sevilen ve takip edilen bir isim. 2004 yaz aylarında A.b.d.’de bazı görüşme ve temaslarda bulanan Metaroth, ayrıca geçtigimiz günlerde Istanbul’a gelen bazı A.b.d.’li menejerler ile görüsmeler yaptı.
Özellikle Uzak dogu ve A.b.d. underground muzik cevrelerinde takip edilen bir isim olan Metaroth ile ilgili www.metaroth.com adresinden daha detaylı bilgi ve haberlere ulasabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu