Haberler

MAYHEM Yeni Şarkısı ‘Everlasting Dying Flame’ İçin Bir Video Yayımladı

Norveç'in en köklü Black Metal gruplarından biri olan Mayhem, "Atavistic Black Disorder/Kommando" isimli epsi ile geri dönüyor.

Norveç’in en köklü Black Metal gruplarından biri olan Mayhem, bugün piyasaya çıkan (9 Temmuz 2021) “Atavistic Black Disorder/Kommando” isimli epsi ile geri dönüyor. “Deamon” albümü döneminden kullanmadıkları şarkılar ile birlikte grubun kuruluş yıllarında müzikal anlamda temellerini atan ve sevdikleri gruplar arasından bazı  cover çalışmalarını derleyerek oluşturdukları EP ile dinleyicilerine kavuşuyor. Bu EP’den geçtiğimiz günlerde “Everlasting Dying Flame” şarkısına hazırladıkları özel videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Bu EP için , DISCHARGE, DEAD KENNEDYS, RUDIMENTARY PENI ve RAMONES gibi grupların, tipik MAYHEM tarzında, black metal ile harmanlanmış bir sounduna etkileyici bir şekilde uyan cover versiyonları seçildi. Ayrıca grubun bu EP’sinde Maniac ve Billy Messiah‘ta vokal performanslarıyla dikkat çekti.

Albümün bonus parçası olarak kullanılan “Black Glass Communion” ve “Everlasting Dying Flame” ile birlikte müzikal yolculuğuna devam eden EP’de, adı geçen kapak versiyonlarının yanı sıra daha önce yayınlanmamış “Voces Ab Alta” adlı bir şarkı da yer alıyor.

Şarkı Listesi :

Side A

01. Voces Ab Alta
02. Black Glass Communion
03. Everlasting Dying Flame

Side B

01. In Defense Of Our Future (DISCHARGE cover)
02. Hellnation (DEAD KENNEDYS cover)
03. Only Death (RUDIMENTARY PENI cover)
04. Commando (RAMONES cover)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu