HaberlerVideolar

MAX ve IGOR CAVALERA Yeniden Kaydedilen ‘From The Past Comes The Storms’ Parçasını Yayınladı

MAX ve IGOR CAVALERA Yeniden Kaydedilen ‘Schizophrenia’ Albümünden ‘From The Past Comes The Storms’ Parçasını Yayınladı

Eski SEPULTURA üyeleri Max ve Igor “Iggor” Cavalera’dan oluşan CAVALERA, ekstrem metal müzikle eşanlamlı hale geldi ve bugün hala en yüksek saygıyı gören bir isim, onlarca yıllık müzikal hırs üzerine inşa edilmiş bir aile geleneği.

2023 yılında Max ve Igor, bazılarının imkansız diyebileceği bir şeyi başardı; ilk SEPULTURA albümleri olan “Morbid Visions” ve “Bestial Devastation ”ı yeniden ele aldılar ve kemik kıran bir yoğunlukla yeniden kaydettiler. Çok az kişinin denemeye cesaret edebileceği bir riske rağmen, sadece sihir ya da zaman yolculuğu olarak tanımlanabilecek yöntemlerle alamet-i farikaları olan ham sound’larını ustaca ve üretken bir şekilde elde ettiler.

Öyle görünüyor ki, Sepultura erken dönem üçlemesinin son bölümüne girerken hız kesmeyecek. SEPULTURA’nın “Schizophrenia” albümü erken dönem thrash ve death metal açısından ikonik bir albümdür ve ekstrem metale yatırım yapan bizler için bir marka haline gelmiştir. Bu albüm Cavaleras’ın karanlık, kirli, hızdan etkilenen şarkılarını biraz daha olgun, gelişmiş ve teknik bir şeye dönüştürdüğü noktaydı. Yıllar sonra 21 Haziran’da Nuclear Blast Records aracılığıyla dünyaya salınacak olan o lanetli, sapkın kaydın kapılarını açarak “Schizophrenia” olan tımarhanenin kilidini bir kez daha açtılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu