Videolar

Jumpscare – Earth Decay

İtalyan Melodic Death Metal grubu Jumpscare'in "Earthdecay" videosu yayınlandı.

İtalyan death metal grubu Jumpscare, Il Bardo Dükalığı ile işbirliği içinde, Luigi Cervellini (LB Studio) tarafından yönetilen ve grubun kendisi tarafından üretilen ‘Don’t Close Your Eyes’ albümünden çıkarılan bir parça olan Earth Decay’in videosu yayınladı. Video görselleştiricisi, kirlilik ve iklim değişikliğinin zararları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

“Çevreyi sömürenlerin, hayvanların ve insanların zenginliğini ve açgözlülüğünü kınayan bir şarkı olan Earth Decay’ten (bu videonun “film müziği” olarak seçilen şarkı) bu yana iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmak için bir video yapmaya karar verdik “- Graziano. “

İklim değişikliği, dünyanın sıcaklığının dengesini değiştirir ve insan ve çevre üzerinde güçlü etkileri vardır; Dünyanın sıcaklığı, tüm ekosistem üzerinde ağır bir etkiye sahip olan sera gazlarının daha fazla konsantrasyonu nedeniyle değiştirilir. Öncelik haline gelmesi gereken ve bunun yerine alay edilmediğinde ve gerekli dikkatle ele alınmadığında çok sık hafife alınması gereken ciddi bir sorun. Hem gezegenimiz hem de sağlığımız için feci sonuçlarla karşı karşıya kalma riskimiz göz önüne alındığında, mutlak mutlak önceliğe sahip olması gereken gerçek bir sorun “.

Bardo’nun ve kasıtlı mikronasyonun videoyu 20 Şubat’ta yayınlama kararı tesadüfi değil: aslında, bu tarih “Bardonun temelini ve onunla birlikte, her iki tarafın da küresel ısınma konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek için somut eylemini işaret ediyor. Bardo her zaman kirliliğe ve doğanın her türlü sömürüsüne karşı savaşmıştır: daha iyi bir dünya, ancak günlük eylemlerimizin, ne kadar küçük olursa olsun, iyi ya da kötü için ne kadar önemli olduğunu fark edersek mümkündür. İtaylan grubu ile ‘Bardo’nun kasıtlı mikronasyonu arasındaki sinerji yeni değil; Duke Piercarlo Bormida ve Graziano Ciccarelli (Jumpscare’in kurucusu ve davulcusu) arasındaki tüm grupla birlikte birkaç kez yapılan işbirlikleri, 2016’dan itibaren Piedmonteli yapımcı ve bestecinin her zaman ‘Dead Bodies‘ remiksi ile devam etmek için single / intro ‘Chthonic Dreams’in prodüksiyonuyla başlayarak çeşitli türlerdeki sinerjilere hayat verdi.’Don’t Close Your Eyes’ albümü Sonitus Studio’da Tommaso Monticelli (Genus Ordinis Dei) tarafından üretildi ve Kreator, Sacred Reich, Bulldozer, Raw Power, Discharge ve diğerleri gibi önemli isimlerle birlikte Vault Lab (dijital ve mücevher kasası versiyonu) ve Reborn Through Tape Records etiketi (kaset formatında 100 kopya ile sınırlı sayıda) aracılığıyla piyasaya sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu