Kritikler

IMPERIAL SAVAGERY ”Imperial Savagery”

Self Album – 2014- ABD

Death Metal çalan Imperial Savagery oldukça oturaklı besteleri olan bir topluluk,kendileriyle aynı ismi taşıyan ilk albümlerini geçtiğimiz günlerde bana ulaştırdıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Geçtiğimiz hafta elime geçen Sons of Famine’de de çaldıklarını görünce,sanırım bir biriyleriyle paslaşıp iki grubuda değerlendirmemiz için göndermişler,oldukça da iyi olmuş. Katıksız death metal çalan I.S gerçekten doyurucu ve bir o kadar da kulak kanatan parçalara sahipler,kendilerini Chigago Death Metal olarak tanıtıyor ve Satanik tavırlarıyla günümüz trend gruplarından ayırılıyorlar.

Bu tabir bazı arkadaşları rahatsız edebilir fakat kasapta et doğrar gibi bir davul tonu var oldukça tok ve gümbür gümbür kulaklarımızın içinde farkını hissettirirken,albümün kayıt kalitesi standart üzeri bir seviyede olduğunu iletebilirim.

Kendilerine örnek olarak Immolation ,Angel Corpse, Grave gibi tarzın önde gelen gruplarını alıyorlar. Bence yolları açık,hele ki son yıllarda old school death metal’e eğilim hızla artmakta bu sayede de bir çok grup meşhur mertebesine ulaştı,ülkemizde bile elini hangi metalciye atsan old school death metalci ,neyse oldukça sıkı bir grup sıkı ,takip edin !

8/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu