Kritikler

IMPALER ”Nightmare Attack”

Rock Stakk Records – 2009 – Japonya

Yine Japonya ve yine fevkalade bir grup ,Impaler speed/thrash metal yapıyor, Nightmare Attack isimli kısa albümleri grubun ilk ürünü,daha önce Japonya’daki True Thrash Metal festivalinde çaldıkları parçaları canlı demo olarak kayıt edip cdr olarak dağıtmışlar.

Rock Stakk firmasından çıkan bu ürünü edinmek istedik fakat takas kabul etmediklerini söylediler,malesef MP3 üzerinden değerlendireceğim.Grup 80ler sonu Alman Thrash Metal’ine yakın bir müzikal yapıda denebilir.Destruction,Tankard,Sodom,Kreator gibi grupları bu arkadşlar gerçekten iyi bir şekilde hatim etmişler.

Bir enstrumantal toplam sekiz parça mevcut ve son sürhat thrash metal çalıyorlar.Giriş parçası enstrumental ,parça uzunlukları genellikle 2 ile 3 dakika arası sadece bir parçası 5 dakika,gerçekten insanı sıkmıyor,durdurak bilmeden kazıyorlar.

Kapakta tipik Japon çizimleri,2 tane haşin metalci genç,arkada bir yaratık,yani grup zombicilik ,korku gibi temalara deyinmiş.Thrash Genocide,Nightmare Attack,Total Dementia gibi parçalar çok başarılı…

Toplam 22 dakika37 saniye süren bu sürhatli bombardımanı bence kaçırmayın,thrash metal asla ölmez!

8.5/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu