Kritikler

I’M IN A COFFIN-”One Final Action”

ABD- 2008 – Self Mutilation Records

Meksikalı Self Mutilation Records ‘u yeni keşfettim,genelde bunalımlı grupları yayınlayan bir firma, I’m in a Coffin’de bunlardan biri,ABD’li grup 51 dakika boyunca iç sıkmaya programlanmış, ve öyle de yapıyor.

Aslında bu tip grupların Black Metal adı altında anılması bana göre yanlış ,zira sözlerde black metal’e uyabilecek nitelikte bir agresiflik bulunmamakta,zaten müzikte oldukça soft, aslında doom metal in içerisinde bir yer bulabilseler bu ve buna benzer projelere,en azından black metal fanlarını yanlış yönlendirmekten uzaklaşabilirler..

Grubun müziğine gelecek olursak, tüm parçalar ağır tempo gitmekte,Bethlehem-Shining akımını takip ediyorlar diyebilirim ama onlarda hızlı bölümler, patlamalar ve kısmen şeytani temalarda bulunuyor, ama Im in a Coffin’de buna rastlıyamadım..

Uzun lafın kısası internet sayfalarında da saçma sapan fotoraflar var çok ciddiye almadığım bir proje oldu…Ama ağır tempo,duygusal,bunalım grupları seven kişiler bizleri okuyorsa,bu grup denemeye değer,yine de black metal tayfası için hiç iyir bir tercih olmayacaktır.

5,50/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 4 =

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu