Kritikler

HAEMORRHAGE ”Hospital Carnage”

Relapse Records – 2011 – İspanya

Evet evet evet… Döndüler ve benim gibi tüm sevenlerini ihya ettiler… Goregrind’ın Avrupa’daki öncü temsilcilerinden Haemorrhage, yeni albümü “Hospital Carnage” ile patolojik hareket engellenemez sloganını bağıra bağıra söylemeye devam ediyor. 5 yıllık arada araya bir çok split ve complation sığdırmasına rağmen dinleyenlerinin hasretle bekledikleri yeni albüm sonunda raflarda, dinleyicilerini bekliyor.

Albüm 15 şarkıdan oluşan her zamanki Haemorrhage tarzını ve şiddetini ihtiva eden lezzetli bir albüm. Luisma ve ekibi hiç bir patolojik hizmetten kaçınmamış ve bütün maharetleriyle cerrahi tarihine geçecek bir albüme daha imza atmış… Albüm giriş şarkısı bestesi itibariyle hafif hızda ve alışılageldik Haemorrhage tarına göre biraz ağır kaçsa da devamında gümbür gümbür ve dinleyeni pitte 5dk rahat bırakmayacak şarkılarla devam ediyor. Tabi bu durumda Lugubrius un şiddet dolu vokali de en büyük etken… Sözler zaten bilindik Haemorrhage sözleri fakat bu albümde biraz daha cerrahi operasyonlara ve acil servis konularına ağırlık verilmiş.

Kısaca benim Haemorrhage fanı olarak direk saldırdığım ve diğer Haemorrhage fanlarının da saldırması gereken bir albüm. Onun dışında herkesin mutlaka edinmesi gereken lezzetli bir albüm.

7.5/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu