Kritikler

FUCK THE FACTS ”Disgorge Mexico (DVD)”

2010 – Kanada

Kaos = Fuck The Facts… Evet bu adamlar için bunu söylüyorum zira adamlar ne yapsalar mutlaka içine karmaşa, absürtlük ve sıra dışılık katıyorlar. Hele ki hayatınızda hiç FTF dinlemediyseniz bu DVD sizin için iyi bir FTF tanıma kılavuzu olacaktır. Onun dışında grubumuz Disgorge Mexico albümünü basmakla yetinmeyip birde konser DVD sini çıkararak biz sadık dinleyenlerini ihya etmiştir.

DVD ye gelecek olursak yazımın başında da söylediğim gibi Kaos DVD’nin her köşesinde mevcut. Özellikle çekim şekli, jeneriği, şarkı geçişleri, ve konser başlangıcıyla tadına doyulmaz seyir zevki sunmakta izleyiciye. Bunların yanında FTF izleme şerefine nail olamamış biz sadık dinleyenleri için söylüyorum; albüm performanslarından fazlası var eksiği yok (hoş albüm performanslarının da canlı performanslardan farkı yok ya o da ayrı mesele). 2 Ağustos 2008 Le Petit Chicago Hull Quebec Kanada da çekilmiş ve 1 saatlik tadına doyulmaz seyir zevki yüksek bir konser ve çekimleride bir o kadar kaliteli. Konser Live Disgorge a özel Borders isimli şarkıyla, yavaş yavaş izleyiciyi ısıtma sürecinde başlamakta. Toplam 15 şarkının çalındığı ve ara geçişlerin haricinden durmak yorulmak nedir bilmeyen bir FTF ve adrenalinin enerjinin sürekli tavan yaptığı yüksek performans söz konusu. Yani 1 saat boyunca aradaki soluklanma molaları dışında durmak yok dolayısıyla izlemeye başlamadan önce önlemlerinizi alın, zira 1 saatte başınıza neler gelir neler.

Kısaca FTF i tanımayanların edinmesini tavsiye ederim zira pişman olmayacaklar aksine hastası bile olacaklardır bu DVD den sonra. Fanları ise hala DVD’yi izlemeden geçirdikleri her saniye kayıptır öteki tarafta hesabı bile sorulur.

9/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu