Kritikler

FORGOTTEN TOMB ”Negative Megalomania”

İtalya- 2007-Avangarde Music

Aman aman aman, kimler de albüm yapmış,bu da ne böyle,Forgotten Tomb mu ne ? Suicidal akımdan en çok ekmek yemiş, hatta ekmek yemiş az kalır, fırın götürmüş arkadaşlar yeni çalışmalar yapmış… Katatonia’nın kopyası olmaktan vazgeçin dostlarım….

Evet F.T yi ilk dinlediğimden beri yaklaşık 5 sene geçti,o zaman songs to leave çok meşhur du sora sırasıyla ,Springtime Depression, Love’s Burial Ground’u çıkardılar,bir ton konser verdiler,ama n’oluyor, rol kesmekten başka bişy değil…

F.T yalancı para canlısı grupların başında gelmekte,nerede o Songs to Leave deki samimiyet,nerede Obscura Arkana Mortiis teki güç,gerçekten insanı vuran o suicidal ,hatta doom atmosfer nerede????

Hiç samimi değilsiniz,o çok komik kravatlı takım elbiseli imajınız sizi ne olarak gösteriyor?Bu acı dolu çığlık taklikleriyle Herr Morbidd evliliğindeki şiddetli geçimsizliği bizlere mi yansıtmakta????

Sen hala self Destructive,negative imajın ekmeğini yemeye devam et,ama biz senden şiddetle uzak olacağız,bu yaptığın raw bm ye anathema katmaktan başka hiç bir şey değil ,neyse.. çok sert bir kritik oldu ,birazda objektif yorumlar getirmeliyim,evet Herr Morbid,mıstır iğrenç,doom metal/rock piyasasına iyi bir tost yapmış durumda,ee bu kadar ekmek dedik,sonunda kaşar ile birleşmemesi zor olmasa gerek, albüm songs to leave ile obscura arkanum mortiis e zaman zaman götürse de, springtime depression ve loves’s brial ground ile yaptıkları saçmalıkları unutturamıyor,shining gibi artık hiç ama hiç samimi gelmiyor…
hahah,bu benm iyim,yok yok ben çok şiddetli eleştiri yapmazdım,ama dayanamıyorum artık bu saçmalıklara….

3/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu