Videolar

Fight From Within – Vivisepulture (Müzik Videosu)

Syracuse, NY’dan agresif metalcore altılısı Fight From Within, yakında çıkacak EP’lerinden ilk single “Vivisepulture “ı yayınladı.

Patlayıcı parça, davulla doldurulmuş kısa bir girişe sahip ve anında mosh-inducing fight rifflerinin barajına hazırlanmak için zaman bırakmıyor. Mikey Hayes ve Paddy Mull’un fokurdayan vokalleriyle birleşen, feryat figan sololarla süslenmiş ikili zıplayan gitarlar, en saf haliyle bir yoğunluk atmosferi yaratıyor.

“‘Şarkı gevşek bir şekilde bunalmışlık, hapsedilmişlik ve baskı altında hissetmekle ilgili. Öyle ki canlı canlı gömülüyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. ‘Vivisepulture’ – diri diri gömme eylemi veya uygulaması”

Hayes’in “It’s like I’ll never escape/Feels like I’m running in place” (Sanki hiç kaçamayacakmışım gibi/Yerimde sayıyormuşum gibi hissediyorum) sözleri, ezici bir çöküşten önce patlak veriyor ve sadece “Vivisepulture” kelimesinin tanımını değil, aynı zamanda kendi içinden savaşmanın gerçekte ne anlama geldiğine dair daha derin bir anlam çağrısını da özetliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 24 = 33

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu