Blog

Extreminal Yazarlarının Favori Albümleri (2010-2020)

EXTREMINAL PLAYLIST  2010-2020 

Herkese merhabalar, hepiniz bol konserli,albümlü bir yıl olmasını diliyoruz. Aslında bu listeyi bizde diğer siteler gibi daha önce oluşturmak isterdik fakat 2019 ‘u tamamlamadan paylaşmak istemedik ve 2020’nin  bu ilk dakiklarında yayına vermeyi tercih ettik. 2020 yılı demek Extreminal.com için 17. seneyi dolduruyor anlamına da geliyor. 17 senede sayısız müzik haberi ,kritik,röportaj vb bir çok içeriği takipçilerimiz ile paylaştık.  2019 ‘un bu son akşamında da umarız yaptığımız liste sizlerin hoşuna gider ve yeni kişilere de yeni gruplar öğretmeye devam ederiz. Tabii ki listemizde ünlü gruplar olduğu kadar yer altı piyasasının harika albümlerine de yer vermeyi ihmal etmedik.  Ha bu arada ,siz de Extreminal ekibine katılmak isterseniz , bizlere e-mail ile ulaşabilir ya da sosyal medya kanallarımızdan yazabilirsiniz….

Hadi Bakalım Kim Neler Seçmiş ? ? ?

İlk listemiz sitemize geçtiğimiz aylarda katılan ve gerçekten yazdığı kritiklerle belli bir kitleyi kendine çekmiş olan Promethus‘tan geliyor.

Aşağıdaki Galeri’den Yazarımızın Favori Albümlerini Görebilirsiniz ve Playlistten Albümleri Dinleyebilirsiniz. 

ALBÜM GALERİSİ 

ALBÜM LİSTESİ 

Bu yaz aramıza katılan ve Almanya’da gittiği festivallerdeki ortamı bizlerle paylaşan İdil Tekin‘in 2010-2020 yılları arasında en sevdiği albümler ise aşağıda yer alıyor !

ALBÜM GALERİSİ 

ALBÜM LİSTESİ 

Son bir kaç yıldır sitemizde özellikle ülkemizin metal grupları için  röportaj ve kritikler yazan Gökhan Toker‘in sizler için seçtikleri aşağıda yer alıyor.

ALBÜM GALERİSİ 

ALBÜM LİSTESİ 

Venominfernus sitemize yazar olarak bu yıl yazdığı festival yazıları ile katıldı fakat kendisi 2 senedir Extreminal TV için video çekimleri yapıyor. 2020’de daha fazla görüşmek dileği ile işte Venominfernus‘un seçtikleri.

ALBÜM GALERİSİ 

ALBÜM LİSTESİ 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu