HaberlerVideolar

Endlevel Yeni Videosu Slaves To Instinct’i Yayınladı

“Slaves To Instinct” albümün ritmik orta tempo şarkılarından biri ve sizi hemen kafanızı şiddetle sallamaya çağırıyor. Bay Ratheiser ve Bay Willkommen’in eşlik ettiği akıllıca yerleştirilmiş öncü melodiler tüm şarkı boyunca yayılıyor ve sadece akılda kalıcı ritmi mutlak bir güce dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda bunu doğrudan ön loblarınızda pekiştiriyor – Doğayla savaşamazsınız çünkü hepimiz “İçgüdülerin Kölesiyiz”

Güney Almanya uzun zamandan beri sağlam metal gruplarının garantörlüğünü yapmaktadır. İster Destruction, Cypecore, Primel Fear, Fateful Finality, Traitor ya da Debauchery olsun, ister ENDLEVEL’in gibi genç ve vahşileri saflarına katmış olsun. 2011 yılında Svabya Alb’ının eteklerindeki Albstadt’ta kurulan ve Jonas Frey (davul), Ken Ratheiser (gitar), Robin Willkommen (gitar), Kai Bez (bas) ve Robin Richard’dan (vokal) oluşan grup, kendilerini tamamen death ve thrash metale adamış durumda.

İlk albümleri “Time To Kill” 2017’de yayınlandı ve şimdiden İsviçre, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa ve aslında Almanya’nın akla gelebilecek her köşesi adeta gezildi ve yıkıldı. Bu yüzden Bang Your Head Festival, Burgbrand Open Air ya da Metal Embrace Festival’e konuk olmaları şaşırtıcı değil.

Şimdi ikinci albümleri “Weekend War” ile geri döndüler ve yeni bir atak başlattılar. Bu yeni bestelenmiş 11 parça Endlevel’i bu kadar keyifli yapan her şeyi içeriyor. Death Metal dokunuşlu thrash riffler, gırtlaktan gelen vokaller ve tiz Thrash vokaller, ritmik incelik ve eğlenceli sözlerle buluşuyor – metal kafalar daha ne istiyorsunuz?

Martin Chmelícek’in (Spasm, Gutalax, Insistent, Obscene Extreme Festival) ilgili çizimleri de bu yürüyüşü görsel olarak mükemmel bir şekilde yansıtıyor: Her parça tam suratınızın ortasına doğru bir yumruk gibi, artı bolca birayla birlikte hafta sonunu daha fazla iliklerinize kadar hissedeceksiniz!

Bu 11 parça, işitsel kanallarınızda eğlenceli olduğu kadar kaygısız ve aynı zamanda mükemmel bir prodüksiyonla kendini gösteriyor. Fateful Finality ya da Doom Division için de çalmış olan Christian Schäfer bu harika sound’dan sorumlu. Eğer Death Metal’inizi biraz Thrash Metal ile karıştırmayı seviyorsanız ve “Inhuman Condition”, “Bolt Thrower” gibi grupların yanı sıra “Malevolent Creation” ve bir tutam “Anthrax” seviyorsanız, “Endlevel – Weekend War “ı pikabınıza koymalı ve biranızı yudumlamalısınız. Albüm CD ve plak olarak yayınlandı ve tüm bilindik yayın platformlarında mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu