HaberlerVideolar

Edge of Sanity “Black Tears “ın Yeniden Düzenlenmiş Versiyonunu Yayınladı

Century Media Records ve InsideOutMusic, efsanevi Dan Swanö’nün iki projesi Edge Of Sanity ve Nightingale’i yeniden yayınlamak için bir araya geldi. Tüm yeniden basımlar Swanö tarafından yeniden düzenlendi ve hatta bazıları eski materyalin yeni mikslerini içeriyor. aşağıda “Black Tears “ın yeniden düzenlenmesine göz atabilir ve Edge Of Sanity’nin görkeminin tadını çıkarabilirsiniz.

“Swanö proje hakkında şunları söyledi: “Bu albümlerin her zaman duyulması gerektiği gibi ayrıntılı bir şekilde yeniden sunulduğunu görmek heyecan verici. “Bu kampanya sadece geçmişi yeniden ziyaret etmekle ilgili değil; bu güçlü eserleri, düzeltilmiş sözleri ve zengin liner notlarıyla birlikte kesin formlarında yeniden tanıtmakla ilgili.”

Swanö ayrıca Unisound Facebook sayfasında yeniden basımlarla ilgili yorumda bulunarak şunları ekledi: “Nihayet, 2018’den bu yana günümün giderek daha büyük bir bölümünü kaplayan bir şeyi paylaşabileceğim gün geldi. Bir yeniden basım kampanyasının arkasında müzikten çok daha fazlası var ve Leif Jensen’e her şeyi bir araya getirme konusundaki yardımı, detaylara gösterdiği özen ve sadece harika bir dost olarak bu büyük girişimin sularında gezinmemize yardımcı olduğu için teşekkür etme fırsatını değerlendirmek istiyorum!

“Ayrıca Edge Of Sanity ve Nightingale’deki grup arkadaşlarıma, albüm notlarından eski eserleri bulup bana göndermeye kadar her konuda yardım ettikleri için teşekkür etmek istiyorum! Yolculuk boyunca insanlığın üzerine salacağımız çok fazla harika şey var! Magnus Larnhed’e tüm yasal konulardaki yardımları için, TPL-Micke’ye malzemelerin nakliyesindeki yardımları ve harika VHS malzemeleri için sonsuz teşekkürler!

“Ayrıca Gamen ve Matte P.’ye bize daha fazla VHS kaset ödünç verdikleri için teşekkürler! Ragge’ye danswano.com düzeltmesi için. Ve tabii ki Century Media/InsideOut/Sony’ye bize inandıkları ve ödün vermeden yeniden yayınlamamızı sağlayan harika anlaşma için!

“Muhteşem eşim Eva Maria Swanö’ye bu ekstra iş yükü ağır yıllarda bana katlandığı için özel bir teşekkür daha.”

Yeniden basım serisinin “İlk Bölümü”, Edge Of Sanity’den Purgatory Afterglow, Until Eternity Ends ve Nothing But Death Remains klasiklerinin yanı sıra Nightfall Overture ve I by Nightingale’i de içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu