HaberlerVideolar
Trend

Destruction’dan Yeni Konser Videosu “Reject Emotions” Yayımlandı!

Yeni canlı albümleri "Live Attack"'ı 13 Ağustos'ta yayınlayacak olan grup "Reject Emotions" performansını paylaştı.

Alman thrash metal devi Destruction tamamı pandemi döneminde canlı olarak kayıt edilen “Live Attack” isimli konser albümlerini yayımlamaya hazırlanıyor. Ocak ayında kayıt edilen ve tam olarak 2 saat süren bu performans 13 Ağustos tarihinde Napalm Records etiketiyle piyasaya sürülecek. Bu konserden “Reject Emotions” isimli şarkı sizlerle.

Bas gitarist ve vokalist Marcel ‘Schmier’ Schirmer, “Fanlarımız sosyal medya sayfalarımızdaki yorumlarda  bu özel gösterideki setlistte olması için “Reject Emotions” ‘için oy verdi,”80’li yıllardan bu yana hayranların favorisi olan bu şarkıyı iki gitar için yazıldığı için tam olarak çalmadık. Çoğu hayran bilir, aslında bu dört bölüm olarak yazdığımız ilk şarkı.

“Bu yüzden BluRay yayınımız için bunu single olarak seçtik. Çok nadir çaldığımız bir canlı parça, sonunda iki eksenin gücüyle, olması gerektiği gibi tekrar çalındı! Her zaman özel bir yeri olan kült bir şarkı. 80’lerdeki eski kadronun onuruna yapılan flashback çekimleri, tarihimize bir köprü kuruyor ve umarım birçok fanımız için biraz neşe ve güzel anıları geri getirecektir!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu