Haberler

DEICIDE Uzun Süredir Beklenen Yeni Stüdyo Albümünün Kayıtlarını Tamamladı

Florida’lı death metal emektarları DEICIDE uzun zamandır beklenen yeni stüdyo albümlerinin kayıtlarını tamamladı.

DEICIDE, 6 Mayıs Cumartesi günü “Yeni albüm bitti” yazılı bir görsel paylaştı ve aşağıdaki mesajı ekledi: “Kayıt tamamlandı, test miksine ve ardından mastering’e gidiyor. Kapak çalışması harika ve son aşamalarında, her şey hazır ve şu anda plak şirketinin elinde. Şimdi hepimiz bekliyoruz…”

HATEBREED’in solisti Jamey Jasta’nın sunduğu video podcast “The Jasta Show “un son bölümüne katılan Glen Benton, DEICIDE’ın yeni stüdyo LP’sinin durumu hakkında konuştu. Benton: “Şu an plak şirketlerinden biriyle yeni bir anlaşma imzaladık. Sanırım henüz kim olduğunu söyleme hakkına sahip değilim; yakında açıklayacaklar. Albüm üzerinde çalışıyorduk, ancak şu ‘Legion’ [30. yıldönümü kutlaması] olayına takıldık ve bu da albümü biraz geri plana attı. Şimdi o aradan çıktı ve biz gerçekten… Şu anda söz yazma aşamasındayım.”

Benton şöyle devam etti :

Glen, kendisinin ve grup arkadaşlarının bir plak anlaşmasında ne aradıklarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Tek albümlük bir anlaşma istiyorduk, bunu yapmak için büyük bir para gerekiyordu. Ve bunu sağladık… Bence bu insanları daha iyi bir iş yapmaya ve daha iyi tanıtmaya itiyor. Bence bizim için çok daha iyi bir deneyim olacak.

Her zaman yapmak zorunda olduğumuz çoklu albüm anlaşmalarımız oldu. Siz de benim kadar iyi biliyorsunuz ki ilk albümden sonra “Ben ne yaptım?” diyorsunuz. Bu şekilde yapmakla kendimiz yapmak arasında gidip geliyorduk. Ben ve Steve [Asheim, DEICIDE davulcusu] zarf yalamak ve pul yapıştırmak istemiyoruz. Bu yüzden bu yolu seçtik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu