Haberler

Death Angel Onuncu Stüdyo Albümünü Kaydetmeye Hazırlanıyor

San Francisco Bay Area metalcileri DEATH ANGEL, 2019 tarihli “Humanicide” albümünün devamını kaydetmeye başlamak için birkaç hafta içinde stüdyoya girecek.

DEATH ANGEL davulcusu Will Carroll, 29 Haziran Cumartesi günü Facebook sayfasına şunları yazdı: “Yani…. DEATH ANGEL’ın onuncu stüdyo albümünün davul kayıtları için birkaç hafta içinde kayıt stüdyosuna gireceğim. Bu benim grupla beşinci albümüm olacak (2 canlı albümü de sayarsak yedinci).

“Rob [Cavestany, DEATH ANGEL gitaristi] ve ben bu şarkıları mümkün olduğunca sıkı ve iyi düşünülmüş hale getirmek için demo ve prova yapmaktan kıçlarımızı yırttık.

“Bu, parçası olduğum en uzun ön prodüksiyon ve katıldığımdan beri grup için de en uzunu. Demoları (davullar ve ikinci gitar çıkarılmış olarak) dinlerken bir yandan da şarkıları canlı olarak çalıyorduk. Alışmak biraz zaman aldı ama şimdi her şey harika gidiyor. Bu şimdiye kadar bir kayıt için en hazırlıklı olduğum an. Bu yeni şarkılar vahşi bir Thrash Metal yolculuğu ve ötesi. Hadi yapalım şunu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu