Haberler

Dark Funeral

İsveç’li Black Metal grubu Dark Funeral yeni vokalist arıyor. Masse Broberg (Emperor Magus Caligula) Dark Funeral’in resmi sitesinde yaptığı açıklamada ayrılış nedenini şöyle bildirdi:

“Bütün hayranlarıma 21 Ağustos Cumartesi günü Almanya’daki Summer Breeze Festival’de Dark Funeral ile son defa sahne alacağımı bildirmek istiyorum.

Bu kararla ilgili duygularım çok karışık, ama sonuç bu!

Herkesin hayatında en az 15 dakikalığına ünlü olacağı söylenir. Ben Lord Ahriman ve Dark Funeral ile yaklaşık 15 sene boyunca bunu yaşadım.

Bazı insanlar başkaları hakkında tuhaf dedikodular yaymaya bayılır, bu sebeple hepinizin aklındaki soru işaretlerini yanıtlayacağım. Suç işlemedim, aşırı doz ile ilgili bir sorun yaşamadım, Dark Funeral ile aramda herhangi kişisel bir problem yaşanmadı.

Her neyse…!

Hayatımda yeni bir sayfa açtım, bu sene evleniyorum (Hayır Amerikalı manyak bir fahişeyle değil! Hahahaha) Hayatımda öncelik verdiğim şeyler artık başka bir alana kaydı.

Grupla birlikte olduğum bu 15 yıl boyunca durmaksızın bize destek veren tüm hayranlarıma bu vesileyle teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bunca yıl birlikte olduğumuz Dark Funeral’deki bütün kardeşlerime de teşekkür etmek istiyorum.

Lord Ahriman ile birlikte zamanında yüzleştiğimiz problemlere rağmen Dark Funeral’i uçurumun en derinlerinden yükselttik. Ve hiç şüphesiz, Dark Funeral bensiz de yükselecek ve daha da güçlenecektir…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + = 18

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu