HaberlerVideolar

Caiania Kısa Film İçin “Sampo” İsimli Şarkısını Paylaştı

Finlandiya Çıkışlı Senfonik Metal Grubu Caiania, Kısa Film "SAGA CAIANIA" İçin Bir Şarkı Yayınladı.

“Sampo”, nakaratı hep bir ağızdan söylenen enerjik bir senfonik metal şarkısı. Güçlü orkestra düzenlemeleri ve elektro gitar nağmeleri şarkının huzur verici sonuna kadar etkisini korumasını sağlıyor. “Sampo” müzikal kısa film “Saga Caiana “nın bir parçasıdır.

Saga Caiania, Kainuu’nun en iyi yanlarını gösteren, eyaletin karşı karşıya olduğu zorlukları dürüstçe anlatan ve kendi güçlerinden yararlanarak sevgili bölgeye yeni bir refah getirmek için işbirliğinin gücünü kullanmaya yemin eden müzikal bir kısa filmdir. Saga Caiania, Kainuu’ya bir övgüdür ve kurgusal hikayesi üç müzikal bölümle anlatılmaktadır.

Caiania’nın kökleri Kainuu’nun kuzgun ormanlarının derinliklerine uzanıyor. Mikko Kähkönen ve Elmeri Kinnunen’in müziğe ve hikayelere olan tutkusu özgün eserler yaratıyor.

Müzik ağır bir ton, melankolik melodiler ve akılda kalıcı bir ritimle karakterize ediliyor. Şarkılar hayat, olaylar ve insanlar hakkında dokunaklı hikayeler anlatıyor, hatta bazen ürpertici bir üslupla. Müzik ve hikayenin yanı sıra Caiania’nın çalışmaları kısa filmler ve fotoğraf sanatı etrafında şekilleniyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu