Kritikler

BLEEDING FIST ”Bestial Kruzifix666ion”

Moribund Records – 2009 – Slovenya

Slovenyalı grubun 2. albümü olan bestial kruzifix666ion Moribund records etiketiyle piyasaya sürülmüş fakat yıllar evvel ben bu arkadaşları dinlediğimde böyle bir grup değildi,sanırım birileri leş black metal işleri bu ara revaçta birde bunu deneyin demiş olmalı…

Bunlarda klasik leş olmaya çalışan black metalci topluluklar gibi anlamsız şarkı isimleri,başarısız bir imaj ile piyasaya bu albümü sürdüler,sound olarak tiz ama kısmen temiz bir kayıdı tercih etmişler,bence vokalin sesi black metal’e hiç uymuyor,zaten efektleri çok fazla açarak bunu belli etmişler.

Albüm oysaki Morbid Psychotic Distortion part 1 ile oldukça güzel açılıyor ,bu parçanın ayrıca part 2 si de 7. sıradaki parça oluyor, bu 2 parça gayet başarılı ama diğer parçalar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim gereksiz melodiler,hızlanmaya çalışmalar bulunuyor..

Uzun lafın kısası grup idare eder seviyede,son dönemde iyice yaygınlaşan leş black metal tarzının bir temsilcisi,daha klasik bir kapak kullanamazlardı!Dinlemeye değer ama bir göz atın,ne dersiniz?

6/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + = 25

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu