Kritikler

AUTOPSY ”The Tomb Within”

Peaceville Records – 2010 – A.B.D.

İşte yıllardır beklenen ve sonunda yeni bir ürünle hayranlarına geri dönen Autopsy, yaz sonrası sağlam bir EP ile sevenlerine merhaba dedi. The Tomb Within EP si grubun ilk albümünden bu yana hep yanında olan Peaceville Records tarafından basıldı ve nihayet piyasada.

San Fransisco lu Gore ustaları, gene her zamanki gibi döktürmüş, EP olmasına rağmen albüm tadında bir çalışma ortaya koymuşlar, geri dönüşlerinin şerefine. Zira 5 şarkılık EP’de her bir şarkının kendine has bir güzelliği var. değişken riffler ve riffleri güçlendiren davul ataklarıyla bir Autopsy klasiği ve Death Metal ziyafeti yeni EP ile karşımıza çıkıyor.

Grupta her zamanki gibi yine bir bassçı değişimi söz konusu; Abscess ve Von dan tanıdığımız Joe Trevisano gruba bu yıl dahil oldu. Onun dışındaki çekirdek kadro aynen yoluna devam ediyor.

Shitfun albümünden bu yana taze bir ürün piyasaya sürmeyen Autopsy bu EP ile hayranlarına muhteşem bir dönüş yaptı. Kısaca kaçırılmaması gereken bir çalışma ve mutlaka edinilmesi ve arşivlenmesi gereken bir ürün. Hadi saldırın gençler…

8.5/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu