Kritikler

ANESTHESIA OF BEER ”Reign in Beer”

2009 – Brezilya

Brezilyalı grup AOB haşin thrash metal icra etmekteler,grubun ismi biraz garip gelsede bira thrash metal denebilecek bir yapıya sahip olduklarını söyleyebilirim.Slayer ile Tankard arasında gidip geliyor,kalite tabi ki onlara yetişemiyor.Genel yapı itibariyle siyasi ve hiciv dolu lirikli crossover ,thrash metal denilebilir.Bilenler bilir….

Futbol’un ve ThrashMetal’in ülkesi Brezilya da ne gruplar çıkmıştır,neler dinlemişizdir,bu grup bunların yer altılarının en varoş köşelerinden geliyor,ne web sayfası var nede metal-archives gibi bir yerde kayıtları var,grubun lastfm de çalarken çıkan ufak bilgilerinden kendilerine ulaştım ,gayet sevecen ve sıcakkanlı cevaplar aldım,sitemizde amatör grupları çok ihmal ettik diye de kritik yazmaya karar verdim.

Grubun soundu biraz çirkin gitarlar arkada kalmış,hücum kayıt bir demo,arkada koro tekrarlar var,aynen punk gruplarındaki ve Tankard’taki gibi, albümler klasik dünya karşıtı ve sarhoş thrash metal olarak denilebilir…United Forces(S.O.D Cover),Raining Beer,Maniacho du Bar gibi hoş parçalar var yer yer Punk ritimleri de bulabilirsiniz. Başarılı bir demo,bulabilirseniz bir dinleyin derim

7/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu