Röportajlar

ANAL VOMIT

Selamlar ANAL VOMIT! Selamlar Possessor! Grup 1992 yılında Peru cehenneminde kuruldu! Öncelikle Anal Vomit dışında başka grup veya projeleriniz var mı?
Anal Vomit 1992’nin ilk zamanlarında kuruldu. Ben gruba 1997 yılında dahil oldum.1997 yılında Anal Vomit ciddi metal işleri yapmaya başladı. Diğer elemanların neden o sıralarda devam etmediklerini ve neden çok ölü olduklarını bilmiyorum. Evet projem var ama metal müziği değil. Perküsyon ve Wind gibi Latin enstrümanlarının kullanıldığı geçmiş zamanlara ve atalara ait müziğin olduğu ‘Pachacamac’ isimli bir grup. Grubum Pachacamac ile Mısır,Suriye,Ürdün ve Lübnan gibi Orta Doğu ülkelerine gidiyoruz.

İlk demonuz olan ‘Pregnancy Rotten Masturbator’u 1993 yılında yayımladınız. Kayıt dönemleri ve kayıt türü hakkında biraz bilgi vermek ister misin?
Sanırım bunun hakkında birşeyler söyleyebilirim. Grind ve kirli sound’u,Kaos ve yıkımı seviyorum. Sadece manyaklar,bağımlılar ve şizofrenler için süper bir kayıt hehehe

Grup kurulduğundan beri hiç uzun bir ara vermediniz ve kayıtlara devam ettiniz. İlk anlaşma yaptığınız şirket hangisiydi ve şuanda Blackseed Productions ile mi çalışıyorsunuz?
Metali %666 yaşıyorum. Bütün prodüksiyon şirketlerimi sevdim ama en çok ‘Demoniac Flagellation’. Şuanda Anal Vomit ‘Icarus Records’ ile anlaşma yaptı ve şuanda Hristiyanları ve pozcuları aşağılamaya yönelik bestelenmiş,gelecek saldırımızın kayıtları aşamasındayız.

Son EP’niz olan ‘Nocturnal Curse’den bahsedelim. 2013 yılında da sizden yeni bir albüm beklemeli miyiz?
Evet 2013 yılında Anal Vomit 3 prodüksiyon ve 2 vinyl düşüncesinde. Evet Nocturnal Curse Live’de şehvetli,tozlu,kaos ve alkol dolu bir gece.

2004’de çıkardığınız Demoniac Flagellations ile 2009’da çıkardığınız Gathering Of The Putrid Demons arasında ne gibi değişiklikler var? Biraz kritiğini yapabilir misin?
Bu albümlerin arasında bir de ‘Depravation’ var. Ama Demoniac Flagellations en iyi sound’u olan albümdü ve iyi zamanlardı. ‘Gathering Of The Putrid Demons’da ise tema daha çok sarhoşluk ve bağımlılık. Geçmiş zamanlardı. Artık yok,onlar bela. Ama sözler birbirine çok benziyor.

Black/Thrash/Detal Metal grubu olarak adınızı da şarkısından aldığınız efsanevi grup Sarcofago gibi zengin bir temanız var. Sarcofago dışındaki diğer etkileşimleriniz neler?
Sarcofago iyi bir grup ama bence sadece ‘INRI’ için geçerli. Şuanda ölü bir grup. Güney Amerikada şuan eski Sarcofago gibi olan çok daha fazla grup var. Sarcofago benim tek etkileşimim değil.

Eğer doğruysam artwork’leriniz mükemmel ressam Christophe Moyen tarafından yapıldı. Benim fikrimde,bu mükemmel bir seçim. Bundan sonra gelecek olan işlerde de Christophe Moyen ile mi devam edeceksiniz?
Evet Moyen ve İspanya’dan Juanjo Castellanos. Kötülük tarafından sahiplenilmiş iki şeytan! Bence onlar iyi karanlık çalışmalar yapıyorlar. Sanırım gelecek prodüksiyon Juanjo Castellanos ile olacak.

Başka bir grup ile split planlarınız var mı?
Şuan yok. Yeni şiddetli şarkılarımızın kayıtlarıyla çok meşgulüz.

Peru’nun metal sahnesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hayranlar veya sahnesi açısından en sevdiğiniz ülkeler var mı?
Bütün sahneler çok önemli. Anal Vomit’in sahneye çıktığı bütün ülkeleri sevdim. Bütün Latin Amerikalılar! Latin Amerika metal sahnesi açısından süper.

Yakın gelecekte kesinleşmiş olan tur yada konserleriniz var mı?Sizi Türkiye’de de görmek isteriz.
Evet festivaller ve gruplardan Avrupa ve Asya’da konserler vermek için çok teklif alıyoruz. Ama Peru’da Avrupa’ya vize almak çok kolay değil. Türkiye harika,tarih ve kültürle dolu. Avrupa’ya gelmeyi istiyoruz. Evet Türkiye’de çalmak harika olurdu. Çok teşekkürler! Sanırım yakın gelecekte bu olmayacak…

Extreminal takipçilerimiz için söylemek istediğiniz birşeyler var mı?
Cehennemde kalın manyaklar!666! Arghh! Röportaj için teşekkürler. SALUTES TO ALL DEMONS,ZOMBIES AND WITCHES IN TURKEY!

Bize Katıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu