Kritikler

AMPÜTATOR ”Deathcult Barbaric Hell”

Foul Productions – 2007 – U.S.A

Amerikadan böyle grup çıkarmıydı? Beni şaşırtıyor,parti çocukları,ABD de underground düşünceli,gaddar bir okadar pislik, grupların çıkabileceği bana kişisel olarak çok zor gelmekteydi, zira oranın en gaddar gruplarıyla kontak haldeyken,biz partiye gidiyoruz,satanik karıları yalıcaz bu gece gibi cevaplar aldığımda ,vay be amerika işte, dedirtmişlerdi..

Ampütatör,gerçekten ismi gibi sakat bırakıcı bir sound ile karşımızda,hız bir an bile düşmüyor,üzerinizden panzer gibi geçiyor,kirli gitar tonları,nefret dolu biraz efektli vokalleri,genel olarak füze gibi hızlı giden parçalarıyla,raflardaki yerini almışlar….

Albümde 80li yılların grubu Repulsion dan bir adet parça coverlanmış,işte tarzların farklı olmasına rağmen saygıdan kusur edilmemiş. Black Metal savaşçılarını sevindirecek bir albüm ortaya çıkmış

Kapağında gaz maskeli bir ceset,grubun logosu ve kurşunlar,alttada yine cesetler,nefret kusuyorlar, albümü yıl içerisinde bir çok kere dinledim favorim giriş parçası “RAPE,KILL,ANNIHILLATE”oldu.

Hızlı,kirli,ürkütücü grupları takip eden arkadaşlar,buraya bir göz atın,Ampütatör sizi sakat bırakmak için hız kesmiyor…

7/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

73 + = 78

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu