Kritikler

AGONY REIGNS – Death From Within

Bağımsız Kayıt -2019 – Abd

İlk olarak grup hakkında biraz bilgi vermek gerekirse ; Amerika’nın Minnesota eyaletinde kurulmuş Thrash Metal yapan bir gruptur, bu genç elemanların 2017-2019 arası 3 demo ,1 single ,1 live album ve 1 Ep albümleri bulunuyor. Daha çok kişisel mücadeleler, siyaset, özgürlük, endişe ve üzüntü gibi konulara yer veren grup 2019’da çıkardıkları Unquiet isimli single için birde video klip çektiler ve ardından son olarak Death from Within adlı Ep albümlerini yayınladılar.

Death from Within 6 parçadan oluşan ilk olarak Inception ile sert gitar sololarıyla başladıktan sonra Asphyxiate isimli parçaya geldiğinizde vokali , bass ritimlerini ve riffleri artık hissedip gaza basmanıza neden oluyor. Unquiet isimli parça ise huzursuz ediyor sizi aman dikkat kaza yapmanıza neden olabilir!Ama soundu daha iyi olabilirdi. Tainted Winds isimli parçadan geçerken rüzgarlara kapılıp uçurumdan uçmazsanız albümü bitirmeye sadece 2 parçanız kalıyor. Kendi adıma albümdeki favorim olan parçaya ayak basmış oluyoruz Elusion’dan yakayı sıyırdıktan sonra “Death From Within” ile hızımızı biraz kesiyoruz parçanın daha sonrasında yine sert rifflerle hızlı davullarla sürat kazanıp finish noktasına varıyoruz.

Albümü tamamladıktan sonra grup ile ilgili düşüncelerimi biraz belirtecek olursam, fena bir iş çıkarmamışlar genç elemanlardan kurulu bir grup olduğunu düşündüğümüzde eksik yanlarını görmezden gelmek mümkün, eğer bir olumsuzluk yaşamazlarsa ileride daha iyi işler çıkartabilirler adlarını daha çok duyacak bir kitle oluşabilir kendi türlerinde, bende kendilerinden beklediğim full-length albümü görebilirim ve daha yeni kurulmuş bir grup sayıldıkları için biraz beklemekte yarar var.

7/10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu