Kritikler

ACCEPT ”Blood of the Nations”

Nuclear Blast – 2010 – Almanya

Accept denilince çoğu kişinin aklına ister istemez Udo Dirkschneider geliyor. Udo yoluna solo albümüyle devam etmek istemesi üzerine Accept üyeleri Mark Tornillo abimizi kadroya dahil etti çok da iyi etti . . Ve Udosuz Accept bir hiç diyenlere tokat gibi cevap geldi ‘’Blood Of The Nations’’…

Türkiye konserini izleyen çoğu insanda farkına varmıştır ki Mark abimiz Accept için biçilmiş kaftan Udo‘nun yeri ayrı her zaman ama Mark Tornillo onun kadar iyi,herkes şu yorumda bulunuyor bu ara haksızda değiller ACCEPT kurulduğunda Mark olsaydı Şuan hiçbir grup önlerinde duramazdı yiğidi öldürüp hakkını da vermek lazım bende katılmaktayım sonuna kadar. Bu albüm zafer destanı gibi tam bir efsane şu şarkı süper yada bu şarkı 10 numara diye ayrım yapamıyorum hiçbirisini birbirinden ayıramıyorum, feci gaz bir albüm.

Teutonic Terror videosunu izlemeye vakit buldunuz mu bilemem ama orda Mark’ın karizmasını muhteşem yorumu Wolf Hoffmann’nın çarpıcı soloları, öldürücü davul tonlarıyla Stefan Schwarzmann daha ne isteriz =) Uzun aradan sonra müziğe geri dönmeleri büyük risk sonuçta 14 koca yıl geçti aradan ve tekrar toplanmak istediler müziğe aç kalmışlardı saldılardılar ve silip süpürdüler piyasayı bu albümle ee tabi bizim gibi aç olanları doyurmayı başardılar büyük başarı. İnsanların kaliteli müziğe aç olduğu bir çağda ilaç gibi geldi Mark’ın sesi ateşliyor gaza getiriyor ve yanık olduğumuz klasik riffden riffe geçişlere pek sık rastlıyoruz şarkılarda.

Daha önceki albümlerle de kıyaslamak gerekirse prodüksiyonda oldukça sağlam , Andy sneap tanımayan yoktur severiz takdir ederiz bizim kurtların ruhundan pek iyi anlamış olacak ki mükemmel bi’ iş ortaya çıkarmış ee zaten adamın 10 parmağında 10 marifet .

Heavy Metalin efsane grubu Accept ‘in hazinesi ‘’ Blood Of The Nations’’ dinlemeyen çok şey kaybeder iddaa ediyorum fazla söze gerek yok Mark Tornillo’nun muhteşem çığlıklarıyla sizi baş başa bırakıyorum…

10/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu