SUPREME PAIN RÖPORTAJI (Aralık 2011)


SUPREME PAIN

Amerikalı yazarımız Angela, Supreme Pain grubunun vokalisti Adrie ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdi...

Merhabalar, her şey yolundadır umarım, ilk sorum şu, Comatose Records'tan sonra Massacre records ile anlaşmak nasıl bir his ?
Adrie :
Çok mutluyuz diyebilirim,bizim için ileri doğru atılan büyük bir adım ama gerçekten Camotose'daki çocuklarında haklarını teslim etmek lazım bize büyük emek harcadılar. Onlar için asla kötü bir söz söyleyemem..

Bildiğimiz üzere grubunuzun bir çok üyesi aynı zamanda Sinister'da da çalıyor, insanların bu iki grubu kıyaslaması hakkında ne düşünüyorsun, sence iki grubun arasına ne gibi farklılıklar var ?
Bildiğin gibi iki grupta oldukça iyiler fakat tamamıyla farklı temalar işliyorlar. Sinister bir death metal grubu fakat Supreme Pain ise daha brutal bir sound a sahip bir topluluk. Bence insanlar böyle demeden önce kendi dinlediklerine bir göz atmalılar.

Divine Incarnation albümünü Almanya'daki Soonlogde Stüdyolarında kayıtlarınızı yaptınız, memnun musunuz ve sizi oraya iten nedenler neydi ?Divine Incarnation albümünü Almanya'da kayıt etmiştiniz...
Sinister ile o stüdyoyu kullanmıştık ve sonuçlar oldukça etkileyiciydi bende gidip Supreme Pain'deki çocuklara bu durumu anlattım onlarda iyi bir fikir olacağını söylediler.

Jorg Urken ile çalışmak nasıl bir duygu ?
Jorg mu mmm gerçekten harika biri,masanın üzerinde harika işler çıkarıyor. Hatta senin en iyi soundu yakalaman için çok fazla uğraşıyor ve yardımcı oluyor gerçekten onunla iş yapabilme şansımız olduğu için çok mutluyuz.

Davulcunuz Paul Beltman gerçekten harika bir davulcu,onun hayalindeki davul seti nedir?
Hahah aman ya böyle bir şeyi hiç düşünmemiştim.Ona sorsan daha iyi olur. Ama onun ile ilgili kötü bir haber vermeliyim çünkü grubumuzdan ayrıldı,kollarında yaşadığı bazı sıkıntılar var o sebepten ötürü artık davul ile arası eskisi kadar iyi olamayacak. Yeni davulcumuz Eric de windt oldu. Kendisinin videosu da var :

"Treasonous Disease", "Spiritual Sickness", & "Damned Creation"? gibi albümleri yaptıran ilham neydi?
Amacımız en iyi besteleri yapmatı,müzik yapmak büyük bir keyif,aklımızda bu düşünce olduğu sürece her zaman en iyi besteleri yaptığımızı düşünüyorum,asla en brutal şarkıyı yapalım demedik,en iyisini yapalım dedik.

"Divine Incarnation" albümünüzün kapağı gerçekten manyak olmuş,kim tasarladı ?
Ardwards-Mediadesign tarafından yapıldı.(Alman bir firma)

Eğer radyoda bir program sunuyor olsaydın Divine Incarnation albümünden hangi parçayı playliste atmak isterdin ?
Damned Creation,The Fallen Kingdom, ve Spiritual Sickness ahaha aslında atmak istediğim daha çok parça var....

Supreme Pain bir çok festivalde çaldı,soruyu şöyle genişleteyim hangi seçeneği seçmek isterdin 200 tane azgın fanatik ile küçük ama klas bir barda çalmayı mı yoksa 2000 tane seyirciye çalmayı mı?
Aslında açık hava festivalinde çalmadık ama çalmayı isterdik,henüz resmi bir teklif almadıııııııık. hahaha

Günlük olarak ne işlerde çalışıyorsunuz ,işiniz gücünüz var değil mi ?
Evet hepimizin iş hayatı bulunuyor, death metal için yaşarsan bir ayda ölüverirsin, hehehe!!!

İlk dinlediğin grup neydi ?
Death,Possessed,Autopsy... hala severek dinliyorum.Dikkat edersen bu grupların kendilerine özgü soundları mevcut ,yeni çıkan gruplar onları tekrarlıyor...

Hollanda'da bir çok iyi grup ve konserler var ,favori grubun/konserin var mı?
Çok fazla grup tanıyorum buradan fakat hangisini seçeceğimi söyleyebilmek hiçte kolay bir şey değil... Burada bir çok dehşet konsere gittim o yüzden seçmek zor..

Hollanda'da neler yaparsın, esrar tüttürmek, içmek ya da metal dinlemek dışında hobilerin var mı ?
Hahah ben içki ya da esrar içmiyorum ailem ve çocuklarım var. Düşündüğün gibi değil burada her şey, hehhe

Amerika turnesi gibi bir planınız var mı ?
Henüz yok ,böyle bir şey dehşet olabilirdi.

Röportaj için teşekkür ederim.
Tabii ki, problem değil, ben de teşekkür ederim.


Yazar: SkullCrusher
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 110 oy)


 
DIABOLICAL Röportajı  TYRANOS Röportajı  ENTHRONED Röportajı  DEVANGELIC Röportajı  DEFEATED SANITY Röportajı 


CENTINEX ''Redeeming Filth''   VENOM ''From the Very Depths''   MARDUK ''Frontschwein''   ANGELUS APATRIDA ''Hidden Evolution''   FORENSIC CLINIC ''Lovelorn''   MORBID INSULTER '' Funeral Mystism''   AT THE GATES '' At War With Reality''   MISERY INDEX ''The Killing Gods''   DEVANGELIC ''Resurrection Denied''   SERPENT SKIES ''A Claim to Reality''   DARKENHÖLD ''Castellum''   SEPTYCAL GORGE ''Scourge of the Formless Breed''   FUCK YOU AND DIE ''Elements of Instability''   ABHORRENT  CASTIGATION ''Throne of Existential Abandonment''   ICONIC VIVISECT ''Monument of Depravity''   CADAVORACITY ''Promo 2014''   NETHERMOST ''Noetic''   1349 '' MASSIVE CAULDRON OF CHAOS''   Kvity Znedolenykh Berehiv ''   LETHAL VICE ''Thrash Convertes''   NIGHTBRINGER ''Ego Dominuss Tuus''  


 

BlogFacebookLast FmTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions