INNER MISSING ''The Age Of Silence'' (23.11.2010)


Darknagar Records - 2010 - Rusya

2008 yılında Odium adında kurulan grup bir demo çıkardıktan kısa bir süre sonra kadro ve isim değişikliği yaparak bu günki ismi Inner Missing ile yola devam etmiş. 2009 yılında bir EP çıkaran grup bu yıl ilk albümüne imzasını atmış.

Bu sonbaharda Rusya'dan çıkan depresif albümleri bol bol yorumluyorum, tesadüf eseri yada değil, bilemiyorum...

Inner Missing de Rusya'nın soğuk atmosferini hissettiren bir grup. Orta tempo death metal grupları gibi ağır davullarla, doom metal riffleri ve bu tarzda en sevdiğim scream vokalleri ile yaptıkları müziğe doom/death metal demek mantıklı olacaktır.

Inner Missing, gevşek bir doom metal grubu değil. Depresif, melankolik atmosferi olan bir albüm olmuş, özellikle Sonbahar ve Kış aylarınının kasvetli günlerinde bu tarz şeyleri isteyenler için, daha çok doom metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. Beğendim.

8.5/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions