ARCKANUM ''Sviga Læ'' (21.11.2010)


Regain Records - 2010- İsveç

Arckanum da Regain Records'a transfer olan gruplardan biri; İsveç underground black metal piyasasının önde gelen isimlerinden biri Shamaatae her sene yeni bir kayıtla takipçilerini yalnız bırakmıyor. Ama eski havası tabi ki yok son albüm ve ep'lerinde tarz olarak o eski havasını veremiyor. Denemeler yapıyor death metal, heavy metal coverları yapıyor. Tarzında da sanki bir sıkılmışlık seziyorum. Neden diyeceksiniz isteksiz riffler kulağıma çarpıyor ya da biz Kampen, Fran Marder gibi albümleri çok dinlediğimiz için buna alışamıyoruz.

Agios o bafomet! Bu cümleleri grubun 2002 yılındaki EP sinden duymaya alıştık.O seviyede bir albüm değil sanırım asla da olamayacak.

7/10

Yazar: Cenk A.

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions