CHAIN REACTION ''Cutthroat Melodies'' (21.11.2010)


Self Released - 2010 - Polonya

Chain Reaction ikinci albümleri "Cutthroat Melodies" i geçtiğimiz günlerde kendi imkanlarıyla piyasaya sürdü. Grubun tarzı kabaca "modern metal" olarak adlandırılsa da ben tarzlarını Pantera etkili thrash metal diye size özetleyebilirim. Biliyorsunuz bu tarz son dönemde metalcore/thrashmetali içine alarak giderek büyüdü. Southern metal kalıplarına uyan parçalar Chain Reaction un bu albümünü süslüyor. Çok iyi bir albüm, İstanbul'u bilenler DoRock gibi yerlerde bu tip grupları çok rahatlıkla dinleyebilirler.

Polonyalı grup tam bir performans grubu, youtube üzerinden izlediğim videolardaki performansları gerçekten çok başarılı, eğer ülkemizde olsalardı her hafta bir barda izlerdik. Malum bizim seyircilerimiz böyle sounda bayılırlar..

8/10

Yazar: Cenk A.

 
Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions