HATE ''EREBOS'' (20.10.2010)


Listenable Records - 2010 - Polonya

Hate'i biliyorsunuzdur belki, ben bilmiyordum, grup 1990 yılında kurulmuş, enteresan ki daha önce dinlememişim. Polonyalı gruplara benziyor diyecektim ki fark ettim grup Polonyalıymış. Grubun 8. albümü Erebos Kasım ayında Listenable Records etiketi ile piyasada olacak.

Albüme göz atınca, tarz için death/black diyebilirim. Bu kez death metal yanı daha ağır basmış bir albüm. Deli gibi blast-beat'li yer yer aksak davullar ve acımasız brutal vokal, black metale kaçan death metal riffleri ile dolu şarkılarda bir miktar Industrial etkisi de mevcut.

Konsept, söz içeriği ve tarz bakımından bilindik isimlerden örnek vermek gerekirse Behemoth tadında diyebilirim, bu ayar, değişik, yeni bir şeyler isteyenlere tavsiye edebileceğim başarılı bir albüm..

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 489 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions