GRAVE DESECRATOR ''Insult'' (19.10.2010)


Ketzer Records - 2010 - Brezilya

Brezilya'dan yine üst seviyede agresif bir grup ile karşı karşıyayım. Ketzer'den çıkan ikinci albümleri olan Insult'u geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. İlk albümleri olan Sign of Doom'u edinememiştim. Aslında klasik Brezilya işi denebilecek riflere sahipler, eski SEPULTURA ,Sarcófago etkisi gözlemledim..

Özellikle SARCOFAGO etkisi çok yüksek seviyede hatta promo fotoğrafları bile benzerlik taşıyor. Müzik olarak biraz daha sertler ve death metale biraz daha yakınlar fakat kirlilik ve satanik dışa vurum bakımından SARCOFAGO ya çok benziyorlar..

Leş, saldırgan, alkolik black/death metal'den hoşlanıyorsanız GRAVE DESECRATOR tam size göre bir grup,bu tarz dinlemeyen uzak durabilir..

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 457 oy)
Daha önce oy vermişsiniz!


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions