EVIL ''I Came From The Abyss'' (18.10.2010)


Infinite Wisdom Productions - 2010 - Brezilya

Evil,Brezilya'dan çıkan raw black metal gruplarından birisi ama onları farklı kılan başlarından geçen ilginç olaylar,davulcuları bir cinayet işleyip 20 yıla mahkum oluyor ve hapiste ölüyor. Ama grup işe devam ediyor. Zaman zaman splitler ve demolar geliyor önüme onların aralarında EVIL'ı daha önce gördüğümü fark ettim özellikle Satanic Warmaster ile olan splitleri vardı arşivimde,dikkatinizi çekebilecekse şöyle örneklendireyim SATANIC WARMASTER ülkemizde daha çok bilinen bir grup ve EVIL hemen hemen aynı tarzda işlere imza atıyor. Bu 2 parçalık 7 inçlik EP plak formatında basılmış ve 150 adet dağıtılmış ama bize digital promo formatında ulaştığı için sitede değerlendirmek istedim..

Aslında Brezilya'lı gruplara göre daha ağır kalan ve ilkel bulduğum bir çalışma "I CAME FROM THE ABYSS" yine de raw black metal severler mutlaka dinlemeli. Burzum tarzı ve Darkthrone un NORSK ARISK takıldığı dönemdeki riflerinden hoşlanıyorsanız EVIL'ı da seveceksiniz,söylemedi demeyin..Yoksa sizi öldürebilirler..

6.6/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions