THE SULLEN ROUTE ''Madness of My Own Design'' (11.10.2010)


Solitude Productions – 2010 - Rusya

Rusya’dan çıkan grupları pek fazla takip etmiyorum. Metal müzik kitlesinin ve gruplarının yoğun olduğu bir ülke olsa da bana denk gelen gruplardan ötürü elimde olmadan ön yargılarım oluşmuştu.

The Sullen Route birkaç ay önce albüm çıkarmış yeni Myspace keşfim oldu. Doom death metal tarzında müzik yapan grup, çıkış için oldukça iyi bir performans sergilemiş. İyi de bir albüm yapmışlar. Orta tempoda bir doom ve death metal öğeleri distortion vokal ile iyiye yakın bir kayıt ile bütünleşmiş. Ben dinlerken Yunan grup ‘’Decemberance’’ ile çok fazla benzerlikler buldum. Ve bu grubu bir kaç gündür keyifle dinliyorum. Benim için iyi bir keşif oldu. Rusya’dan iyi bir grup denk geldi diye sevindim.

Albümden özellikle ‘’Gates’’ şarkısını tavsiye ediyorum. Oldukça sağlam bir çalışma. Doom death metal sevenler grubun myspace sayfasından albüm hakkında fikir sahibi olabilirler.

7/10

Yazar: Reborn

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions