THE EVIL AMIDST ''Lords Of The Nine'' (18.09.2010)


iTunes - 2010 - A.B.D.

Floridalı THE EVIL AMIDST yeni, fakat Malevolent Creation, Hate Plow ve Kult ov Azazel gruplarının elemanlarından kurulmuş, deneyimli müzisyenlerden oluşan "all-star" diye tabir edilebilecek bir grup. 2009 yılında kurulduktan sonra bir demo yayınladılar ve şu an "Lords Of The Nine" adlı yeni albümlerinin piyasaya çıkmasına hazırlanıyorlar. Şimdilik grubun Myspace sayfasından ücretsiz olacak dinleyebilirsiniz.

Grup, tarz olarak elamanlarının diğer gruplarından biraz daha farklı ve hepsi kendinden birşeyler katmış olacak ki ortalama bir tarz ortaya çıkmış. Klasik Florida death metali ve şiddetli davulları yanında black metalin tarama gitar riffleri ve parçaların atmosferine etkisi + death metal brutal vokali ve black metal scream vokali ile güzel ve melodik bir birleşim olmuş. Başarılı soloları da atlamamak gerek tabii ki.

Sonuç olarak albüme genel olarak baktığımızda; bazı parçalarda death metal bazılarında da black metal etkisi daha yüksek olduğu görünüyor.

Benzer de olsa farklı bir tarzda aynı müzisyenlerin kalitesini görmek için "Lords Of The Nine" albümüne bir bakmakta fayda var. Başarılı olmuş.

8/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions