VICTIMIZER ''Tales Of Loss And New Found Serenity'' (06.09.2010)


Deity Down Records - 2010 - Hollanda

Extreme ve underground Death metal takipçileri belki bilirler. Grubumuz Hollandalı Victimizer. Grubu kısaca tanıtmak gerekirse 1996 da kurulmuş 97'de self-released olarak ilk demolarını piyasaya sürmüşler uzun bir aranın ardından 2003 ve 2007 de yine self-released olarak sunulmuş eserleri mevcut. Fakat asıl yükseliş dönemi sanırım kritiğini yaptığım bu sene Deity Down Records'dan çıkardıkları mixini ve masteringini Dan Swanö'nun üstlendiği Tales of loss and new found serenity albümüdür.

Şarkılar çok sağlam, hızlı ve sert. Tarzları için extreme death metal desem yeridir. Sound ve kayıt gayet temiz ve güçlü. Eğer promosyonu da sağlam tutarlarsa iyi bir yerlere gelebilirler .Fakat tarz konusunda kendine has bir şey yakalayamamışlar bu da grubun eksisidir ve kolay kolay diğer grupların arasından sıyrılamazlar diye düşünüyorum. Görsellik konusunda da başarılılar, grubun tarzına yakışacak sadelikteler. Özellikle albüm kapağı ve logo, Firiklerin hikayelerini anlatan bir formatta. Herkesin dinleyebileceği bir grup desem yalan olur. Decide, Cannibal Corpse, Dying Fetus gibi grupların müziğinden hoşlananlar için tavsiye edebileceğim bir grup. Albümde dikkati çeken parçalar Reunited for eternity,Past the eulogy ve Feeding the rats.

8/10

Yazar: Naenia Virtus
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 462 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions