GROUND CONTROL ''Dragged'' (25.06.2010)


Punishment 18 Records - 2010 - İtalya

Ne kadar karanlık bir kapak! Kapak resmi ve logodan içerisinden çıkacak tarzı tahmin etme oyunu oynuyordum yine kendi kendime, daha farklı şeyler düşünüyordum aslında. Intro ile tam da yanılmamışım diyordum ki thrash metal ile devam etti ikinci şarkı. Aslında çok daha depresif bir beklenti içerisindeydim, albüm kapak resminde belirsiz de olsa olan ve cd kutusunun arka iç yüzünde daha belirgin olan asılı adam resminin de bunda büyük bir payı var. Thrash metalin gaddarlığının arasında bir miktar aslında albüm kapağındaki tadı almak da mümkün.

Albümde müzikal olarak Testament, Anthrax gibi grupların tatlarının yanısıra son zamanlarda çok moda olan modern metal gruplarının tadında besteler yapılmış ve bilindik 80li yılların thrash vokallerinin yanı sıra bazı şarkılarda bu son dönem metal gruplarının vokal tarzlarına benzeyen, thrash metal vokali ile karışık değişik bir vokal kullanılmış.

Tüm parçalar için saf thrash metal diyemem, başarılı bir şekilde güncellenmiş bir müzik icra ediyor grup. Kişisel olarak takdir ettim, kökenine bağlı thrash metal dinleyicisine kendini kabul ettirebileceğini umuyorum, çok kaliteli olmuş.

8.2/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 530 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions