LAPIS NIGER ''Fuckin' God Cult'' (26.02.2010)


Slava Satan Records - 2010 - İtalya

Bu promo bize yeni ulaştı ve grup İtalya'dan bir black metal grubu,tarz olarak düz ,katıksız,çiğ black metal yapan bir grup desem yalan olmaz. Ama bu tarzın son yıllarda uğradığı değişimlere bu grup henüz uğrayamamış, amatör çizgide ilerliyorlar, hızlı davullar, tiz gitarlar (ama sinek vızıltısı değil) çirkin ve hırçın bir vokal, grup 3 kişiden meydana geliyor.D aha önce Noctifer'den tanıdığımız elemanların sanırım bir yan projesi, ilk albümlerini 2005'te kayıt etmişler aradan geçen 5 yıldan sonra da bu albümü bizlere sundular.

Albümün parça isimleri gerçekten başarısız, İngilizce olarak çok kötü gözüküyor, sanki İtalyanca yazılıp sonradan İngilizceye çevirilmiş olabilir. Fuckin God Cult, The Dirty Cross, Human Sunset gibi manasız isimler var ama bu ismini yazdığım parçalarda albümün başarılı ve dinamik parçalarından bir kaçını oluşturuyor.

Black Metal'in saf-katıksız çizgisinden hoşlanan arkadaşlar bir göz atsın, fakat bu tarz ile alakam yok diyorsanız boşa vakit kaybetmeyin!

6/10

Yazar: Cenk A.

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions