EMBRYONIC DEPRAVITY ''Constrained by the Miscarriage of Conquest'' (11.02.2010)


Permeated Records - 2009 - Birleşik Krallık

2007 yılında kurulan İngiliz grubun 2 demo ve bir split sonrasında çıkardığı ilk albüm "Constrained by the Miscarriage of Conquest", bir ilk albüm için prodüksiyon, sound ve beste yapısı olarak oldukça başarılı.

Modern teknik brutal death metale örnek gösterilebilecek bir albüm. Yine tüm enstrumanların teknik uyumununun verdiği hazdan dört köşe olmuş durumdayım. Ne dediği pek anlaşılmayan guttural vokal de kişisel tercihlerimde ön planda olduğu için buradan da benden puan alıyor albüm.

26 dakika ile yeterli gelmeyen 10 parçalık albümde, 4-5 parça daha olmasını isterdim. Disgorge (ABD), Devourment ve daha önce kritiğimde tavsiye ettiğim Kataplexia gibi grupların tadında bir şeyler dinlemek isteyenlere tavsiye ediyorum.

8.5/10

Yazar: Goremented

 
1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions