EXQUISITE PUS ''Dead [Forgotten]'' (03.12.2009)


Xtreem Music - 2009 - İspanya

2002'de kurulan İspanyol grup Exquisite Pus, bir E.P. ve split sonrası ilk albümü "Dead [Forgotten]"ı 2009 yılı içerisinde çıkardı. İspanya'nın bu tarz işlerde cidden başarılı olduğunu başladığını düşünmeye başladım.

Cannibal Corpse'un Bloodthirst zamanlarındaki tatta, soundta keyif alacak derecede death metalin balyoz soundunu kafamıza vuran bir albüm. Patır kütür bir albüm değil, yer yer biraz slam hatta. Brutal ve groovy, yer yer çift vokalle birlikte scream vokalleri, üf! dedirten gutturallar... Vokalini çok sevdim! Death metal için istediğim, hasta olduğum sound, gitar ve davul tonları. Death metalin şiddetini hissedilebilir derecede yaşatan, eski usule bağlı riffler ve bazen grindcore eğlencesi! Kafanız kopana kadar, ölene kadar gore! Gel abi şurası kalmış, biraz da buradan kes! Of çok beğendim buna bir bira daha içerim, tavsiye ediyorum, dinlemeniz lazım.

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 411 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions