PUTREVORE ''Morphed from Deadbreath'' (24.11.2009)


Xtreem Music - 2008 - İspanya

İspanyol death metal grubu Putrevore her ne kadar yeni bir grup gibi görünse de köklü death metal canileri Dave Rotten (Avulsed, Christ Denied) ve Rogga Johansson (Paganizer, Ribspreader)'ın bir araya gelerek başladıkları bir proje ve bu da grubun ilk ürünü. Bu albümde Old School Death Metal ile yola koyulan Dave ve Rogga yine diğer gruplardan hayranı olan insanlar için güzel bir şeyler üretmiş.

Gitar tonları biraz daha kirli, gitar riffleri, davul ritmleri daha eski usül death metal gruplarınınki gibi, sanki kayıt 15 öncesinden kalma eski bir gruba ait gibi. Vokaller içinse Türkiye'de bir çok hayranı bulunan Avulsed'ın brutal vokallerini anlatmaya gerek yok sanırım. Dinlediğim gruplar arasından benzer olarak Incantation'ı verebilirim. Eski usül death metale bağlı dinleyicinin zevkine hitap edebilecek bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 456 oy)
Daha önce oy vermişsiniz!


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions