VEHEMENT ''All that's Behind'' (15.11.2009)


My Kingdom Music - 2009 - İtalya

Albümü bana ulaştıran şirketin tanıtımında grup hakkında killer thrash metal yazıyordu. Eyvah dedim yine eski usül thrash metalden kurtulamamış bir grup yine çıktı başımıza. Yanılmışım.

Tiz gitar tonlu thrash metal gazından sıyrılabilmiş gruplar hoşuma gidiyor artık, belki daha Slayer, Pantera tadında denebilir bu grup için. Her ne kadar Slayer ve Pantera'dan haz almasam da bu hoşuma gitti, daha modern teknikler kullanılmış çünkü, bunun yanı sıra heavy metal etkileri de mevcut. Bu prodüksiyonla ve bu sound'ta death metal bile yapılabilirdi. Thrash metalde daha modernize işler yapan grupları seviyorum, eskiye bağlı kalmak bir yana, müziği geliştirmek daha mantıklı oluyor bence. Bu şekilde thrash metalin eskiyip ölmesinden ziyade daha güne uygun şekilde yaşamasını sağlayan gruplardan biri Vehement, albüm de gerçekten dinlemeye değer olmuş, eski usül sevenlerin de hoşuna gidecek.

7/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions