CSORNA ''Unholy Blood Ritual'' (14.06.2009)


Demo - 2009 - ABD

Amerikalı tek kişilik proje olduğunu düşündüğüm Csorna'nın ilk ürünü Unholy Blood Ritual geçtiğimiz aylarda kendi imkanlarıyla piyasaya sürüldü.Ayrıca nete de bedava yaymış....

Amerikalı Csorna ilk demosunu belki download a açtı fakat bence bu basılıp yayınlamayı hak eden başarıda bir çalışma, çünkü bir çok benzer gruplara neler neler basıyor firmalar, plaklar,kasetler vb. ,split çalışmada kullanabileceği 2 bestesi 1 cover ' ı bulunuyor bu demoda,11 dakika boyunca black metal in pisliğini akıtmayı başarıyor.

Malice ve Nourish the Proliferation isimli iki bestesi var ikiside 4.23 saniye sürüyor, buda ilginç bir ayrıntı olarak göze çarpıyor,tek düze beste yapısı tercih edilmiş,kirli bir vokal,çirkin bir kayıt ama herşey yerli yerinde (tam da istediğim gibi).

Von'dan Watain isimli parçayıda coverlamaları gayet güzel bir davranış,ustalara saygı olarak nitelendirilebilir,grubun myspace sayfasından parçalarına ulaşabilirsiniz.

www.myspace.com/csorna

7/10

Yazar: Cenk A.

 
Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions