STALWART ''Promo 2009'' (13.05.2009)


Rusçam ne kadar kötü olsa da bu grubu anlamak için Rusça’ya gerek yok. Zira Dostoyevski şehri Petersburg dan çıkmış Stalwart gayette tarzını güzel ihtiva eden gruplar arasına girmekte bu kaydıyla. Death Metalin Thrashle harmanlandığı bir tarza sahip olan grup, 99 kuruluşlu olmasına rağmen 2 full-lenght ve 1 Ep ye sahip.

Sound olarak çok temiz ve enstrümanların çok iyi kullanıldığı bir albüm olmakla birlikte şarkılarda bir obkadar gaz ve ataklarıyla göze çarpıyor. Onun dışında şarkılarda mümkün mertebe içinde core öğeleri gözlemlenmekte olup, bu durumun albüme daha gaz ve hareketli bir hava kattığı da söylenebilir.

Kısaca; Stalwart gözden kaçırılmaması gereken bir grup ve Kuzey komşularımız gerçekten bu işi başarmışlar. Tarzın severlerine mutlaka dinlemelerini tavsiye ederim.

Yazar: Orthodox

 
1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions