GATES OF ETERNITY ''A New Level'' (15.01.2007)


2006 - İzmir

İzmirli death metal grubu Gates Of Eternity'nin yeni demosu olan bu yapımda 4 şarkı bulunuyor."Childhood...Dead Toy.." açılış parçası olarak iyi bir seçim olmuş. İkinci parça "Hero Of The Lands"de agresif atmosferden sakin bir havaya geçişi güzel yansıtılmış ama bunun tam tersi geçişte sıkıntı yaşanıyor. Şarkı biterken müzik agresifliğini koruyor.

Üçüncü parça "Last Pieces Of Hope" güzel bir melodi üzerine kurulmuş güzel bir parça ve vokallerde ince-kalın tonlar iyi ayarlanmış. Ayrıca şarkı sonlanırken gitar solosu ve şarkının üzerine kurulduğu temel melodinin uyumu atmosferi bozmuyor.

Dördüncü ve son parça "Volcano" da, diğer şarkılardaki ince tondaki vokaller ile aynı denemez ama biraz ince ton vokallerde eksiklik belli oluyor. Onun dışında parça sertliğinden ödün vermiyor.

Demonun genelinde sert gitar tonları ve hızlı davul ritimleri yanında grubun vokalleri bu demoda ön plana çıkan en önemli artı. Bir demo grubu için güzel ve zevkli bir çalışma olmuş "A New Level".

7/10

Yazar: Mystis
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 441 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions