PANTHEON I ''Atrocity Divine'' (21.11.2006)


World Chaos Productions - 2006 - Norveç

Aldığımdan beri her gün en az 2-3 kere dinliyorum "Atrocity Divine"ı, sözlerini olmasa da melodileri artık beraber mırıldanır oldum. Hayvan gibi black metal'e çello ve keman sokarsan ne olur gör! Duygusallaşmış (aşık mıyım neyim) ama hala agresifliğini koruyor. Ben daha önce bu ikisini bir arada bu kadar mükemmel dinlemedim, ya depresif black metal olur yada doom metal olurdu, ama bu adamlar black metal yapıyorlar, koruyabilmişler. Çello ve keman bazı yerlerde doom metal tadı verse de, az sonra girecek olan blast beat, tarama riffler ve vokal o tadı aldığınıza pişman edebiliyor :)

Cd'de bir de albüm kaydından görüntüler var, grup elemanlarının da ne kadar tatlı insanlar olduğunu buradan görebiliriz :) Elemanları başka gruplardan da biliyoruz aslında, tek tek yazmaya gerek yok, merak eden araştırsın, toy adamlar olmadığını göreceksiniz.

İlk olarak albümün kapağı dikkatimi çekti dükkanda, normalde internetten grubun ne olduğu konusunda fikrim olmadan gidip satın almam. Çalışan kişi arkadaşım olduğu için (Kazurat Distro'dan Fatih öptüm gözlerinden) diskman'de 10-15 sn arası bi giriş dinledim sonra almaya karar verdim :)

Prodüksiyon, şarkılar, grup elemanları, albüm kapağı... Hepsi mükemmel, çok sevdim!

9/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions