ZUBROWSKA ''Family Vault'' (30.07.2006)


Xtreem Music - 2005 - Fransa

Masamın üstünde sade ve güzel kapaklı bir albüm var! Ben daha önce böyle bir şey dinlemedim, dinlediysem de içinde guttural vokal yoktu :) Metalcore desem değil, death metal desem o da değil. Deathcore denebilir sanırım buna. Bol bol hardcore etkisi var, davul ritmleri, ataklar, aksak riffler ve bunun yanısıra ağır death metal riffleri. Agresif hardcore vokali ve guttural vokal kullanılmış. Ben Fransa'dan böyle acayip şeyler beklemiyordum açıkçası, önce isme ve müziğe baktım, adını bile duymadığımız ülkeler vardır ya, kesin onlardan birinden çıkmıştır herhalde dedim, çünkü böyle extreme ve ilginç çalışmalar hep oralardan çıkar.

Son zamanlarda dinlediğim en farklı çalışmalardan biri, iyi bir sentez yapmışlar. Myspace sayfasından dinleyin (tıklayın). Herkesin kolay kolay sevebileceği bir şey olduğunu sanmıyorum, ama çok farklı ve güzel olmuş, bu albümü arasıra canım çekebilir :)

7/10

Yazar: Goremented

 
Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions