SECROPIAGOR ''Under the Bleeding Trees'' (13.08.2005)


2004-Demo-Ankara

Her ne kadar çeşitli zine ve internet ortamlarında Black Metal olarak tanıtılsa da bence bu demo Black Metal' uzak bir çalışma ;çünkü daha çok Doom Metal havası verilmiş.. Gerek keyboard gerekse clean erkek ve soprano türündeki bayan vokaller ile vokal çeşitliliği sağlanmış.

Genel olarak Ankara gruplarının kalitesi tartışılamaz ,son dönemde neredeyse tüm başarılı gruplar oradan çıkmakta. Demo ya geçecek olursak,klasik bir intro ve her parçaya başlarkende bu introlara rastlamak mümkün,açıkcası beni çok ama çok sıktı. Kimi zaman eski Tristania 'ya benzettiğim ,bir şarkısı da melodic black metal'e yakın olan bir grubumuz,scream vokallerin başarısız olduğu ve kayıt kalitesinin demonun biraz üzerinde olduğuna değinmeden bitirmek istemiyorum.

Doom Metal dinleyicisine tavsiye edebileceğim ama kişisel olarak beyenmediğim bir çalışma "Under the Bleeding Trees"...

4/10

Yazar: Cenk A.

 
Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions